اخبار

فراخوان چهارمین دوسالانه همایش ملی ارتقاء کیفیت محصولات و فعالیت‌های فرهنگی تمدید شد

چهارمین دوسالانه همایش و جشنواره ملی ارتقاء کیفیت محصولات و فعالیت‌های فرهنگی در ابتدای تابستان 96، از سوی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران و با مشارکت دستگاه های فرهنگی و موسسات مردم نهادبرگزار می‌شود. 

فراخوان چهارمین دوسالانه همایش ملی ارتقاء کیفیت محصولات و فعالیت‌های فرهنگی تمدید شد

به گزارش دبیرخانه دائمی ارتقاءکیفیت محصولات و فعالیت های فرهنگی، چهارمین دوسالانه همایش و جشنواره ملی ارتقاء کیفیت محصولات و فعالیت‌های فرهنگی در ابتدای تابستان 96، از سوی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران و با مشارکت دستگاه های فرهنگی و موسسات مردم نهادبرگزار می‌شود. 

 

این همایش در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری(مدظله العالی)  پیرامون ضرورت ارتقای کیفیت و محصولات فرهنگی کشور، با هدف فراهم کردن زمینه های مدیریتی و محتوایی لازم برای ارتقاء کیفی تمامی فعالیت‌ها و محصولات فرهنگی، برگزار می‌شود

  

این همایش علمی در چهار محور: ۱. مفاهیم، مبانی نظام ارتقای کیفیت آثار، محصولات و فعالیت‌های فرهنگی، ۲. الگوهای تعیین شاخص، معیار و نظام سنجش و ارزیابی ارتقای کیفیت در انواع آثار، محصولات و فعالیت‌های فرهنگی، ۳. توصیف و تحلیل وضعیت و عملکرد ارزیابی و ارتقای کیفیت آثار، محصولات و فعالیت‌های فرهنگی، ۴. شاخص‌ها و معیارهای کیفیت در بازی‌های رایانه‌ای، اسباب بازی، پوشش (مد و لباس)، فیلم سینمایی و کتاب کودک، معماری اسلامی-ایرانی برگزار می‌شود

شایان ذکر است در بخش ویژه محور های علمی علاقمندان و پژوهشگران علاوه بر ارسال مقالات می توانند پایان نامه ها، تک نگاشت ها و کتاب های تالیفی یا ترجمه خود را به دبیرخانه دائمی ارتقاء کیفیت محصولات فرهنگی ارسال نمایند. گفتنی است که این همایش دارای مجوز علمی پژوهشی است.

 

پژوهشگران می‌توانند اصل مقالات  و یا فایل پایان نامه و ...خود را تا ۳۰ اردیبهشت ماه 1396 به نشانی، دبیرخانه دائمی چهارمین همایش و جشنواره ارتقاء کیفیت محصولات و فعالیت‌های فرهنگی واقع در خیابان انقلاب اسلامی، خیابان شهید برادران مظفر، نرسیده به خیابان بزرگمهر، بن بست مهربان، شماره ۲، مرکز مطالعات فرهنگی شهر تهران ارسال کنند و یا با شماره تلفن های 66486929 و 66486928 تماس حاصل نمایند.

تعداد امتیازات: (11) Article Rating
15 اسفند 1395 15:42

نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید: