اخبار

یازدهمین نشست تخصصی شورای سیاستگذاری دبیرخانه دائمی ارتقای کیفیت برگزار شد

فراخوان چهارمین همایش و جشنواره ملی ارتقای کیفیت محصولات و فعالیت‌های فرهنگی از سوی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران منتشر شد.

یازدهمین نشست تخصصی شورای سیاستگذاری دبیرخانه دائمی ارتقای کیفیت برگزار شد

  چهارمین همایش ارتقای کیفیت آثار، محصولات و فعالیت‌های فرهنگی در اردیبهشت سال آینده، از سوی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران برگزار می‌شود. 
 
این همایش در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری  پیرامون ضرورت ارتقای کیفیت و محصولات فرهنگی کشور، با هدف فراهم کردن زمینه مدیریتی و محتوایی لازم برای ارتقای کیفی تمامی فعالیت‌ها و محصولات فرهنگی، برگزار می‌شود. 
  
این جشنواره در چهار محور: ۱. مفاهیم، مبانی نظام ارتقای کیفیت آثار، محصولات و فعالیت‌های فرهنگی، ۲. الگوهای تعیین شاخص، معیار و نظام سنجش و ارزیابی ارتقای کیفیت در انواع آثار، محصولات و فعالیت‌های فرهنگی، ۳. توصیف و تحلیل وضعیت و عملکرد ارزیابی و ارتقای کیفیت آثار، محصولات و فعالیت‌های فرهنگی، ۴. شاخص‌ها و معیارهای کیفیت در معماری اسلامی-ایرانی، بازی‌های رایانه‌ای، اسباب بازی، پوشش (مد و لباس)، فیلم سینمایی و کتاب کودک، برگزار می‌شود. 
 
علاقه‌مندان می‌توانند چکیده مقالات خود را تا ۳۰ شهریور ماه ۱۳۹۵ و اصل مقالات را تا ۳۰ آذرماه ۱۳۹۵ به نشانی De.keyfiat@gmail.com ارسال کنند. دبیرخانه دایمی همایش ارتقای کیفیت آثار، محصولات و فعالیت‌های فرهنگی در خیابان انقلاب اسلامی، خیابان شهید برادران مظفر، نرسیده به خیابان بزرگمهر، بن بست مهربان، شماره ۲، مرکز مطالعات فرهنگی شهر تهران واقع است و شماره تلفن ۸۲۹۶۸۴۶۶-۹۹ آماده پاسخگویی به سوالات خواهد بود.

تعداد امتیازات: (5) Article Rating
30 آذر 1394 23:30

نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید: